Powered by Smartsupp

Black Alkaline čistící šampon s keratinem 1000ml

Kód: 8008423870868
Neohodnoceno
Značka: Black
1 Kč
Pouze pro přihlášené
Black Alkaline čistící šampon s keratinem 1000ml - alkalický šampon pro hloubkové čištění, pH 8-9

Detailní informace

Detailní popis produktu

- Šetrně a hloubkově čistí vlasové vlákno i pokožku hlavy, zároveň se stará o rovnováhu vlhkosti uvnitř vlasu.

- Čistí vlasy od stylingových přípravků a dalších nečistot.

- Díky alkalickému pH otevírá vlas a odstraňuje zbytky barev uvnitř vlasové kutikuly, a tím vlas připraví pro následné barvení nebo péči.

- Obsaženýkeratinproniká dovnitř vlasů aregenerujestrukturu vlasu.

- Nevysušuje vlasy

- Neobsahuje alkoholy, siliconya formaldehydy

- Jemná parfemace

Použití: Přiměřené množství vmasírujte na vlhké vlasy. Bude-li šampon aplikován i na vlasovou pokožku doporučujeme kvůli vyššímu pH šamponu použití šamponu v kombinaci s Comfort Soothing Elixirem, který chrání citlivější pokožku před nežádoucí reakcí. Nechte šampon několik minut působit. Poté důkladně opláchněte. V případě silně znečištěných vlasů zopakujte postup. Následně vlasy vysušte a pokračujte v péči. Neaplikujte kondicioner nebo masku, pokud pokračujete v dalším ošetření.

Následná péče:

 1. Barvení
  Po aplikaci čistícího šamponu může ihned následovat barvení. Barva se nanáší na suché vlasy a následuje standardní barvící postup.
 2. Melírování
  Po aplikaci čistícího šamponu může ihned následovat melírování. Použijte oxidant o nižším objemu (10, 15 VOL). Nanášejte emulzi na suché vlasy a následuje standardní melírovací postup.
 3. Tónovaní
  Po použití čistícího šamponu může ihned následovat tónování. Tonizační barvy a tonery se mohou nanášet na suché nebo ručníkem vysušené vlasy (nemusí být 100% vysušené) a následuje standardní postup tónování.
 4. Prevence
  V případě použití čistícího šamponu jen jako prevenci, doporučujeme následně aplikovat regenerační produkty z edice Keratin Protein (maska, lotion, ampule).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: