Powered by Smartsupp

Kiepe kadeřnické nůžky Sensation 2260/6.0"

Kód: 31850
Neohodnoceno
Značka: Kiepe
1 150 Kč
Skladem

Dokonale ostré, lehké profesionální kadeřnické nůžky vyrobeny z kvalitní karbonové nerezové oceli s rovnými čepelemi a rukojetí. Díky dokonale vyvážené hmotnosti a ergonomickému tvaru, padnou do každé ruky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonale ostré, lehké a kvalitní profesionální kadeřnické nůžky jsou alfa a omega perfektního sestřihu. S profesionálními nůžkami od značky profesionálů KIEPE Professionals pozdvihnete umění střihu na novou úroveň. Profesionální kadeřnické nůžky KIEPE Professional Sensation Series 2260 – 6“ jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli s rovnými čepelemi a rukojetí. Vylepšená technologie regulovatelného šroubu s hladkým otočným mechanismem zajišťuje přesné nastavení nůžek. Diamantem broušené ostří umožňuje klasické i náročné stříhání a ultra ostré čepele umožňují precizní a rovnoměrný střih vlasů bez roztřepení. Díky dokonale vyvážené hmotnosti a ergonomickému tvaru, padnou nůžky do každé ruky, zajistí snadné a pohodlné stříhání a předchází chronické bolesti rukou a zánětu šlach.

Jedinečné vlastnosti:

Profesionální kadeřnické nůžky, lehká, pevná a odolná konstrukce, ručně broušené ultra ostré čepele, regulovatelný šroub pro přesné nastavení, vyvážená hmotnost a ergonomický tvar, pevná malíková opěra, vhodné pro precizní střih bez roztřepení vlasu.

Jak správně používat nůžky KIEPE Professional Sensation Series 2260 – 6“ ?

Aby nůžky na vlasy vydržely co nejdéle ostré a v perfektním stavu, je důležitá pravidelná údržba. Po každém stříhání ukládejte nůžky do pouzdra či na měkkou podložku. Nůžky neodkládejte mezi hřebeny a ostatní pomůcky, mohlo by tak dojít k otupení ostří. Pravidelně nůžky promazávejte olejíčkem. Zvýšíte tím tak kluznost stříhacích ploch a snížíte opotřebení čepelí.

Vlastnosti

  • Délka ostří: 6“
  • Délka nůžek: 16 cm
  • Povrchová úprava: nerezová ocel

KIEPE Professional Sensation Series 2260 – 6“. Profesionální kadeřnické nůžky. Použití: Po každém stříhání ukládejte nůžky do pouzdra či na měkkou podložku. Nůžky neodkládejte mezi hřebeny a ostatní pomůcky, mohlo by tak dojít k otupení ostří. Pravidelně nůžky promazávejteolejíčkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: