Powered by Smartsupp

GAMMA PIÚ PLASMA fén 1900-2200W

Kód: 8021660011979
Neohodnoceno
Značka: GAMMA PIÚ
4 836 Kč
Skladem
GAMMA PIÚ PLASMA fén 1900-2200W

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrozen z hvězd- Z provedených laboratorních analýz bylo potvrzeno, že plazmový vysoušeč vlasů provádí SANITAČNÍ akci současně s BAKTERICIDNÍ akcí.


- Jediný vysoušeč vlasů na světě s aktivátorem aktivního kyslíku: exkluzivní UV lampa aktivuje vzduch a přeměňuje jej na aktivní kyslík. Sušení se tak stává kosmetickým a wellness ošetřením vlasů.


- Aktivní kyslík interaguje s molekulami barvy, což podporuje lepší stabilitu a delší trvání barvy; usnadňuje uzavření kutikul, vlas tak vypadá hladší, jasnější a jeho vnitřní struktura je chráněna před atmosférickými vlivy a teplem; oxidační proces indukovaný aktivním kyslíkem ničí bakteriální kapsli a zlepšuje metabolismus pokožky a podporuje její přirozenou obnovu.


- Ion generátor s vypínačem on-off řídí emise záporných iontů podle toho, jaký je požadovaný výsledek na vlasech. Po aktivaci (ION) jsou vlasy hydratovanější, hladší a bez elektrostaticity. Vyloučením (O) zvyšují objem a strukturu.


- Výhody aktivního kyslíku byly vědecky testovány společností Biomedical s.r.l. biomedicínské centrum pro dermatologii a trichologii.

Hmotnost: 460g

Kabel: 3m

Hlučnost: 70dB

Návod k použití ZDE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: