Powered by Smartsupp

Fén Parlux ALYON Antibacterial 2250W Night Blue

Kód: 8021233132087
Neohodnoceno
Značka: Parlux
3 890 Kč
Skladem
Fén Parlux ALYON Antibacterial 2250W Night Blue (tmavě modrá) - výkon 2.250 W, objem vzduchu 84 m3/h, ionizační technologie “Air Ionizer Tech” - zdravé vlasy (vyrovnaná teplota a objem vzduchu), zamezení zahřívání přední části fénu, systém HFS zamezující nasávání vlasů dovnitř a přehřívání čela fénu, antibakteriální povrch s obsahem stříbra, komfortní práce (nízká váha, perfektní vyvážení, ergonomický tvar), extra dlouhá přívodní šňůra 3,3 metry, tlačítko studeného vzduchu pro fixaci účesu, 2 tlačítka pro regulaci rychlosti a teploty, součástí balení jsou 2 trysky k preciznímu tvarování účesu, made in Italy

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYSOKÝ VÝKON

Výkon 2.250 W, objem vzduchu 84 m3/h.

Důležitější než výkon je vyrovnanost jednotlivých parametrů fénu, konkrétně teploty a objemu vzduchu. Tím je zajištěna rovnoměrnost vysoušení vlasů, bez porušení vlasové struktury a dehydratace vlasů.

Výkon fénu není jediný parametr. Platí rovnice, čím větší výkon tím lépe? Výkon je nejdůležitější parametr, ale vyplatí se porovnat ho s objemem a teplotou vzduchu vycházejícího z fénu. Tyto tři parametry by měly být v rovnováze. Pokud si v dobré víře vyberete fén s vysokým výkonem 2200 W, který ale má nízký objem vzduchu vycházejícího z fénu, budete přístrojem zklamáni, protože vysoušení vlasů bude pomalé. Stejně tak fén s nižším výkonem, ale s přednastavenou vyšší teplotou vzduchu vlasy přesuší či naruší jeho přirozenou strukturu.

IONIZAČNÍ SYSTÉM

Urychluje vysoušení, podporuje hydrataci, hebkost a ovladatelnost vlasů. Ionizace zamezuje tvorbě statické elektřiny.

Princip: Kapky vody jsou negativními ionty roztříštěny na částečky, které se snadno vstřebávají do vlasů či se odpaří. Hydratované vlasy neelektrizují.

Běžné fény, obzvláště v nižší cenové kategorii, vlasy přesušují a zanechávají je rozlétané. Dehydratované vlasy často mívají obtíže se statickou elektřinou, jsou tedy v podstatě neupravitelné.

Fén vybavený kvalitní ionizací zabraňuje ztrátě vody. Správná úroveň hydratace přispívá k regeneraci vlasů, jejich zvláčnění, vyššímu objemu a lesku. Ionizace zabraňuje vytváření statické elektřiny, které je nepříjemným projevem při následném česání a stylingu.

Jak ionizace funguje? Ionty rozrušují molekuly vody a tříští je na mikročástice. Ty pronikají do vnitřní struktury vlasu a zbytek se díky malé velikosti rychle vypařuje. Díky dosažení fyziologické úrovně hydratace se vlasová kutikula zacelí, vlasy jsou tedy ozdraveny a posíleny. Získají lesk a sametovou hladkost.

Zdravé ionty (záporné) velmi dobře známe z přírody. Vznikají třením atomů o sebe, tedy například při bouři či v místech, kde se „tříští“ voda. Záporné ionty velmi pozitivně působí na člověka, proto se po bouřce, u moře či poblíž vodních fontán cítíte jako znovuzrození, plní energie a euforie.

Patentovaný systém HFS (HAIR FREE SYSTEM)

Zamezuje průniku vlasů dovnitř fénu.

Fén má vysoký výkon. Někteří kadeřníci s ním špatně manipulují - zapnutý ho položí na stolek, kde jsou vlasy, které se s nasávaným vzduchem dostanou dovnitř fénu. Vlasy se „zapečou“ ve vnitřní části a mohou způsobovat závady fénu. Patentovaný systém vlasy zachytává, čímž se prodlužuje životnost fénu!

ANTIBAKTERIÁLNÍ POVRCH
Barva fénu je obohacená o stříbrný prášek, který zajišťuje nepříznivé prostředí pro množení mikroorganismů a pomáhá udržovat hygienu během práce. (Nechrání před nákazou viry!). Speciální antibakteriální vrstva má testovanou a certifikovanou kvalitu. Technologii dodává společnost SteriTouch®, specialista na antimikrobiální ochranu v řadě průmyslových oblastech.

ODOLNOST FÉNU

Nejdůležitější částí fénu je motor. Fén Alyon má značkový motor K-ADVANCE PLUS®, garantující min. 3000 hodin práce.

KOMFORTNÍ PRÁCE

Nízká váha, perfektní vyvážení a ergonomický tvar zaručují komfortní práci s fénem.

Nízká váha a vyvážení fénu je zárukou, že nebudete cítit nepříjemný tlak v zápěstí či v rameni. Jak poznáte, že je fén správně vyvážen? Pokud ho uchopíte, nesmíte cítit, že se fén převažuje na jednu či druhou stranu. Tyto vlastnosti je nutné zvážit obzvláště při profesionálním použití fénu, záda a paže kadeřníků jsou hodně namáhané, proto je nutné nepřetěžovat je zbytečně ještě víc.

ECO FRIENDLY

K výrobě fénů byly použity netoxické materiály s nízkou environmentální zátěží.

V současné době se více pozornosti věnuje ekologicky šetrným produktům. Fény Parlux jsou vyrobeny z netoxických materiálů, takže ani vzduch vyfukovaný z fénu nebude obsahovat žádné jedovaté látky. Obaly jsou 100% biologicky rozložitelné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: