Powered by Smartsupp

Directions Barva Fluorescent Orange 88ml

Kód: 5034843001868
Neohodnoceno
155 Kč
Skladem
Directions Barva Fluorescent Orange 88ml (fluorescenčně oranžová) - polopermanentní barvící krém na vlasy, bez použití oxidantu. URČEN K TÓNOVÁNÍ VLASŮ. Odstíny lze mezi sebou libovolně míchat. Na vlasech světlých a odbarvených získáte CREAZY odstíny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIRECTIONS Semi-permanent Conditioning Hair Colour 88ml

Polopermanentní barva na vlasy Directions bez použití oxidantu je určena k tónování vlasů. Na světlých a odbarvených vlasech lze dosáhnout opravdu "crazy" odstínů.

Barvy Directions jsou dodávány v praktických plastových kelímcích o objemu 88ml, ze kterých lze barvu přímo nabírat a není ji tak třeba přelévat do misky. Jeden kelímek o objemu 88ml zpravidla stačí na vlasy v délce po ramena. Tmavší barvy se mohou aplikovat na kterýkoli odstín vlasů, čímž se dosáhne buď syté barvy, nebo lehkého zdůrazňujícího efektu. Světlejší barvy jsou určeny hlavně pro světlejší vlasy nebo vlasy, které byly předem zesvětleny nebo odbarveny. Tím barva Directions vstoupí do vlasových folikulů hlouběji, a tudíž ve většině případů vydrží déle. Barvy Directions umožňují uživatelům vytvářet vlastní neomezené odstíny a kombinace, které budou vyhovovat jejich individuálním touhám. Barvy neobsahují sulfáty a silikony.

K dosažení odpovídajícího odstínu je třeba vlasy odbarvit na blond.

Použití:
1. Před samotnou aplikací barvy ošetřete kontury obličeje ochranným krémem. Directions zbarvuje pokožku!
2. Vlasy umyjte mírně kyselým šampónem s pH nižším než 7, poté je jemně vysušte ručníkem. Nepoužívejte kondicionér!
3. Barvu aplikujte štětcem na barvení vlasů, poté vlasy rozčesáveje hřebenem, dokud barva nezačně pěnit (tímto vlas lépe absorbuje barevný pigment).
4. Nechejte působit 15-30 minut pod igelitem, nebo 30-40 minut bez přikrytí igelitem.
5. Vlasy důkladně opláchněte teplou vodou.

UPOZORNĚNÍ:
Nejdříve udělejte test odstínu na malém prameni vlasů. Barva na světlých a odbarvených vlasech působí rychleji a intenzivněji. Vždy používejte ochranné rukavice, barva zbarvuje pokožku. Vyhněte se kontaktu s očima, v případě zasažení očí okamžitě vypláchněte proudem vody a kontaktujte lékaře. Nikdy nemíchejte s oxidantem (peroxidem). Držte z dosahu dětí. Nikdy nepoužívejte na barvení řas a obočí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: