Powered by Smartsupp

Bio Ionic SMART-X High Efficiency Dryer fén

Kód: 0736658497670
Neohodnoceno
Značka: Bio Ionic
7 690 Kč
Skladem
Bio Ionic SMART-X High Efficiency Dryer fén - Rychlé, šetrné, profesionální a naprosto pokrokové, takové je vysoušení vlasů s novým fénem Bio Ionic SMART-X™ High Efficiency Dryer. Vlasy vysuší o 75 % rychleji* a využívá přitom většího tlaku vzduchu a menšího množství tepla, takže je celý proces pro vlasy šetrnější. O maximální účinnost a konzistenci vysoušení se stará průlomová technologie SMART-X™, která stokrát za sekundu vyrovnává teplotu a proud vzduchu. (*ve srovnání s předním konkurenčním výrobkem)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oceníte i chytré funkce fénu. Disponuje 3 rychlostmi a 3 teplotními stupni a nastavení si automaticky ukládá do paměti –⁠ vždy se tak při stylingu přizpůsobí vašim potřebám. Dalším bonusem je i jeho samočisticí funkce, která vám nejen ušetří práci, ale zároveň prodlouží životnost přístroje. Technologie Moisturizing Heat™ pak ve vlasech uzamyká během stylingu vlhkost a zanechává je jemnější, lesklejší a hebčí.

Specifikace a vlastnosti

- Teplo z infračerveného záření

- Nastavitelná teplota a rychlost

- Funkce studeného vzduchu

- 1800-2000 W

- Váha bez kabelu: 338 g

- Délka kabelu: 3 m

Použití

Použijte nástavec pro dokonalý styling a optimální směřování proudu vzduchu.

Technologie BIO IONIC Moisturizing HeatTM hydratuje vlasy zevnitř ven tím, že emituje přirozené negativní ionty, které umožňují molekulám vody proniknout hluboko do pramenů. Vlasy zůstávají jemnější, lesklejší a hladší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: